Şirket Yapısı & Tarihçe

Anti-Germ günlük hayatın birçok alanında hijyen ve dezenfeksiyon için yer almaktadır. 

Anti-Germ Austria GmbH firması 50 yıldan falazdır güvenilir bir partner olarak fabrika ve gıda üretim sistemlerinde temizlik ve dezenfeksiyon için Anti-Germ markasını kullanmaktadır.

Anti-Germ gerçek anlamda kalite ve çevre politikasına bağlı kalarak ürünlerini ve uygulama teknolojilerini geliştirerek müşterilerimizin güvenliğini ve çevrenin korunmasını garanti altına almaktadır.

Anti-Germ Macaristan ve Çek Cumhuriyet'lerindeki distribütörleriyle birlikte tüm dünyada hijyen alanında faaliyet gösteren ve merkezi Ludwigshafen'da bulunan BK Giulini GmbH grubuna aittir.  BK Giulini GmbH aynı zamanda Alman Gerhard Ruff GmbH ve Fransız Penngar S.A. firmalarıylada kardeştir. En önemlisi, tüm Avrupa ve Asya'da bulunan yardımcı partnerlerimizle birlikte hizmetlerimiz çok daha geniş yaygınlaşmıştır.

Anti-Germ Austria GmbH kimyasallar alanında da G. & H. Ruff Chemikalien adlı yan firması aracılığıyla faaliyet göstermektedir.

Anti-Germ Austria GmbH firması Rotem Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile yaptığı iş ortaklığı sonucu Anti-Germ Türkiye olarak faaliyetlerini dahada yaygınlaştırarak tüm Türkiye çapında genişletmiştir. Yapılan bu birleşmeyle birlikte Rotem markasının Türkiye pazarındaki sektörel tecrübelerinide gücüne katarak yoluna devam etmektedir.